Proč k nám

Surfujete světem internetu a hledáte zubaře pro sebe nebo někoho blízkého? Váháte, kam zavolat? Je zubař jako zubař? Na některé otázky dostanete odpověď až v ordinaci, ale správné informace Vám mohou usnadnit správně se rozhodnout. Není návštěva jako návštěva!

Jak to u nás probíhá?

K našim zubním lékařům a dentálním hygienistkám se můžete objednat telefonicky nebo mailem. Recepční Vám najde dle Vámi zadaných časových možností vhodný termín. Jsme zde i pro lidi se standardní pracovní dobou a turisty, kteří jsou v Praze jen pár dní.
Myslíme na to, že v dnešní uspěchané době některé věci v hlavě nedržíme, proto dva dny před Vámi dohodnutým termínem ošetření Vám přijde na Vámi zadaný telefonický kontakt sms zpráva s připomenutím termínu, času a typu ošetření u nás.

V pohodlí a bez čekání

Klienty objednáváme na přesně stanovené termíny, proto u nás pacient nečeká v plné čekárně dlouhé hodiny. Přivítají Vás vždy dobře naladěné recepční. V případě, že jste u nás poprvé, obdržíte dotazník. Jeho vyplnění poslouží lékaři k rychlejšímu zorientování se s Vaším zdravotním stavem, požadavky a nároky, které si kladete při péči o své orální zdraví.
Samozřejmostí je u nás občerstvení v podobě vody, kávy nebo čaje a to nejen pro pacienty, ale i doprovod. V čekárnách je k dispozici volná Wi-fi síť, knihy, časopisy, noviny a dětský koutek pro malé pacienty.

Lékař nejen v ordinaci

Po vyplnění dotazníku Vás z čekárny vyzvedne lékař nebo jeho asistentka. Celý proces ošetření můžete sledovat na monitoru. Lékař Vás po celou dobu ošetření informuje o tom, co dělá a proč to dělá. V případě, že máte o něčem pochybnosti nebo jste zvědavý/á, máte možnost ptát se přímo během ošetření. V případě, že patříte k pacientům, kteří " to chtějí mít čím dříve za sebou " budete pouze seznámen s ošetřením, které bude realizováno.
V případě, že jste na preventivní prohlídce, lékař s Vámi vždy konzultuje dané problémy i varianty řešení. V případě, že stav chrupu vyžaduje více ošetření, lékař Vám vypracuje časový i finanční plán.

Úsměv nestojí nic

Pokud hledáte lékaře, který se nejdříve ptá, pak Vám vše vysvětlí a teprve poté začne vrtat, vstoupili jste do správné ordinace.