Ordinační bělení zubů v zubní ordinaci

Bělení zubů přináší Vašemu chrupu především pozitivní estetický efekt. Za minimum vynaloženého úsilí Vám vytvoříme zářivý úsměv. Bělení zubů je metoda, která umožňuje odstranit tmavé pigmenty i z hlubších vrstev zubní skloviny. Kvalitní bělení zubů má svou hodnotu a záruku. S tím souvisí i cena za zákrok.

Nepříjemné skvrny

Pigmentace jsou tmavá místa na zubní sklovině v podobě skvrn. Tyto pigmentace se na zubech usazují z různých složek potravy, které jsou na pigmenty bohaté. Nepříznivě mění barevný odstín zubní skloviny ve srovnání s původním přirozeným odstínem.

Domácí a ordinační bělení

Ať už se jedná o jakoukoliv formu bělení, doporučujeme provádět tento zesvětlující proces až po provedení dokonalé dentální hygieny. Ordinační i domácí bělení zubů je bezbolestné a nevyžaduje znecitlivění. Vnitřní bělení zubů se provádí v lokální anestézii.

Na domácí bělení Vašeho chrupu zhotovujeme individuální nosiče, které nesou bělící gel NiteWhite od firmy Discus Dental. Pro bělení ordinační aplikujeme výrobek ZOOM. Každého pacienta důkladně poučíme o celém zákroku a v případě zájmu Vám naše dentální hygienistka provede podrobnou instruktáž.

Ordinační bělení zubů

Ordinační bělení zubů Vám provede přímo v naší ordinaci zubní hygienistka. Celá procedura je zcela bezbolestná a netrvá déle než dvě hodiny. Bělení zubů začíná nanesením ochranné pryskyřice na dásně. Poté Vám na zuby aplikujeme bělicí gel a nastavíme lampu do správného úhlu tak, aby světlo působilo v celém rozsahu dutiny ústní.

Lampu ponecháme zářit zhruba patnáct minut, poté bělící gel z Vašeho chrupu odstraníme a celou proceduru opakujeme ještě dvakrát. Používáme bělící gely o koncentracích pouze 6 % HP (peroxid vodíku). Tato koncentrace, v kombinaci s lampou, zaručuje rychlý výsledek.

Domácí bělení zubů

V naší zubní ordinaci Vám nejprve zhotovíme speciální nosiče na základě otisku Vašeho chrupu. Do nosiče si pacient doma nanese bělící gel o koncentraci 6 % HP nebo 16 % CP (karbamid peroxid) a nasadí jej na zuby. Nosič s bělícím gelem by měl působit na Váš chrup alespoň šest hodin. Doporučujeme jej nasadit nejlépe na noc, po důkladné ústní hygieně.

Dosažení požadovaného odstínu je závislé na příčině zbarvení Vašich zubů. Zesvětlení průměrného chrupu trvá nejčastěji dva až čtyři týdny. Pokud jsou Vaše zuby zbarvené na základě kouření tabáku, bělící procedura se může vyšplhat na tři až šest měsíců.

Bělení zubů nedoporučujeme pacientům mladším osmnácti let a těhotným nebo kojícím ženám. V případě zvýšené citlivosti Vašeho chrupu byste neměli provádět bělení zubů déle než po dobu dvou hodin denně.

Co se týče bělící zubní pasty, tato slouží pouze jako doplněk bělení. Její užívání nedoporučujeme dlouhodobě, viditelnou změnu Vám zajistí pouze profesionální bělení zubů. A nezapomeňte, chrup se zvýšenou citlivostí nebo poškozeným
zubním kazem by měl být před bělícím procesem důkladně ošetřen.

PŘÍJEMNÝ A PROFESIONÁLNÍ PERSONÁL

V COOL LOOK s.r.o. se v žádném případě nestane, že bude vaše bělení provádět sestra, asistentka nebo kdokoli jiný než doktor nebo dentální hygienistka. Bělení zubů není zákrok podobný kosmetice nebo manikúře. Bělení zubů smí provádět pouze člověk, který se v této oblasti dostatečně vzdělával a své vzdělání dokončil titulem. Jedná se o vaše zuby, a proto doporučujeme, abyste si vybírali opravdu profesionální personál.

Bělení zubů se provádí pouze pacientům, u kterých není žádné závažnější onemocnění jako je např. zánět dásní nebo parodontitis. V takovém případě nejprve pacientovi navrhneme léčebný plán, jak jeho závažnější onemocnění vyléčit. Bělení zubů pak následuje sice o nějaký čas později, ale s jistotou, že krásné vybělené zuby pacientovi zůstanou a on si je může užít. Mnohem lepší postup než vybělit zuby, o které pacient bohužel přijde, protože nebyl vyřešen mnohem zásadnější zdravotní problém.

U nás máte jako klienti jistotu, že s Vámi bude personál hovořit konkrétně a stanete se spoluúčastníkem celého procesu bělení zubů. Nejprve si vyslechneme vaše očekávání. Jaký odstín si k vaší spokojenosti představujete jako finální. Z našich zkušeností budeme schopni vaše očekávání potvrdit, případně korigovat. Je také nutné, aby jste byl jako klient upozorněn na to, že barva můstků, korunek a výplní se bělením nezmění. Avšak můžeme vám nabídnout možnost konzultace s našimi lékaři a případně další termín na změnu protetiky tak, aby barevně ladila s vaším novým odstínem.

JSME VÁM PARTNEREM

V COOL LOOK s.r.o. jsme už přišli na to, že naši pacienti jsou zvídaví a inteligentní lidé s vlastním názorem. Je nám potěšením, když naši pacienti cití spoluúčast na léčbě. Rádi s pacienty debatujeme a zodpovídáme jejich dotazy. Chceme s nimi vyvíjet partnerství se zodpovědností na obou stranách. Dávno jsou pryč doby, kdy pacienti chodili do zubních ordinací pouze proto, aby je doktor spravil. U nás klademe obrovský důraz na prevenci a na to, aby naši pacienti onemocnění porozuměli a uměli se ho vyvarovat. Buďte zodpovědní za své orální zdraví a mi Vám připravíme ty nejlepší podmínky k jeho udržení.

Ukázky výkonů

Bělení zubů

Bělení zubů

Naše reference

Lee

Jsem naprosto spokojený pacient, kterému nejen zachránili několik zubů, ale naprosto změnili můj přístup k zubařům. Návštěva u zubaře už nemusí bolet ani z ní nemám strach. Anestezie a rentgeny (včetně toho velkého, který snímkuje celou pusu) mají přímo tam. Zubaře si skoro užívám :-)
Hodnoceno na: movetoprague.com

Ščepánková Nikola

Pana doktora navštevuji víc než rok na Praze 7 a jsem moc spokojená. Pan doktor je ochotný, během ošetření velice citlivý, vše dopodrobna vysvětlí a je vidět, že má o pacienty zájem. Prostředí ve kterém pracuje je moderně vybaveno a ostatní personál je taky příjemný. Doporučuji!
Hodnoceno na: znamylekar.cz

Následující stránka: 

   

Kontakty

COOL LOOK s.r.o.


Dobrovského 40, Praha 7


Po - Pá: 8.00 - 20.00

tel.: +420 725 961 588


recepce@cool-look.cz


Zobrazit detaily >