Kosmetická stomatologie

Péče o zuby dnes zdaleka nezahrnuje jen starost o jejich zdraví. Kosmetická stomatologie je specializovaný obor, jenž pomáhá zdokonalovat vzhled zubů a obličeje pomocí nejrůznějších stomatologických výkonů.

Jdeme s dobou

Estetická a kosmetická stomatologie je v současnosti plně rozvinutým oborem. Jeho metody se v posledních letech natolik zdokonalily, že ošetřující lékař může výsledek předvídat. Pro naše pacienty je tak estetický zákrok zcela bezpečný.

Úsměv na míru

Naše stomatologická ordinace má s odvětvím kosmetické stomatologie dlouhodobé zkušenosti. Námi používané materiály, zejména keramické fazety a zubní náhrady korunek zubů, nám umožňují nejenom změnit rozložení Vašeho chrupu, ale přímo rekonstruovat tvar Vašich úst na míru. Kombinace našich metod z Vás učiní majitele zářivého úsměvu.

Bělení zubů nemusí být jedinou variantou

Sestavení našeho léčebného plánu zahrnuje diskusi o různých variantách postupů a souvisejících nákladech. K nejčastějším zákrokům patří bělení zubů a výměna plomb, tedy zubních výplní. Složitější kosmetické úpravy pak zahrnují protetické výkony, jako například zubní korunky, fazety nebo můstky.

K dalším nadstandardům naší dentální ordinace patří i konzultace a případná doporučení v oblasti kosmetické ortodoncie. Řeší postavení jednotlivých zubů, které je možné upravit pomocí snímatelných nebo fixních aparátů. Naše kosmetická stomatologie je zde i pro pacienty se zdravým chrupem, kteří jednoduše nejsou spokojeni s jeho vizáží.

Rada na závěr

Nezapomeňte, že i přes estetický vzhled Vašeho chrupu je jeho funkčnost důležitější. Dodržujte proto dentální hygienu poctivě a předejdete tak nepříjemným návštěvám na zubní pohotovosti. Prevence je vždy tou nejlepší cestou, jak docílit nejen perfektního úsměvu, ale zejména zbavit se nepříjemné bolesti zubů.

Cena zákroku a možnosti objednání

Ukázky výkonů

Výměna amalgámové plomby

Stav zubů před výměnou amalgámové plomby za bílou a po ní

Ošetření velmi hlubokého kazu pod starou amalgámovou výplní

Stav po odstranění kazu a hotová výplň

Naše reference

Pavol_C

Již jsem měl tu čest navštěvovat více zubních lékařů v CR i SR no pán doktor je prostě jednička. Podrobně informuje pacienta jaké jsou možnosti léčby,a která je pro něj ta nejvhodnější. Ošetření rychlé, bezbolestné, profesionální. Perfektně vybavená ordinace. Zdravotní sestřička i recepce je super, vstřícná a milá. Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky.
Hodnoceno na: znamylekar.cz

Lee

Jsem naprosto spokojený pacient, kterému nejen zachránili několik zubů, ale naprosto změnili můj přístup k zubařům. Návštěva u zubaře už nemusí bolet ani z ní nemám strach. Anestezie a rentgeny (včetně toho velkého, který snímkuje celou pusu) mají přímo tam. Zubaře si skoro užívám :-)
Hodnoceno na: movetoprague.com

Následující stránka: 

   

Kontakty

COOL LOOK s.r.o.

Dobrovského 40, Praha 7


Po - Pá: 8.00 - 20.00

Pohotovost: mimo ordinační hodiny po telefonické dohodě.

tel.: +420 725 961 588


recepce@cool-look.cz


Zobrazit detaily >