Kosmetická stomatologie

Péče o zuby dnes zdaleka nezahrnuje jen starost o jejich zdraví. Kosmetická stomatologie je specializovaný obor, jenž pomáhá zdokonalovat vzhled zubů a obličeje pomocí nejrůznějších stomatologických výkonů.

Jdeme s dobou

Estetická a kosmetická stomatologie je v současnosti plně rozvinutým oborem. Jeho metody se v posledních letech natolik zdokonalily, že ošetřující lékař může výsledek předvídat. Pro naše pacienty je tak estetický zákrok zcela bezpečný.

Úsměv na míru

Naše stomatologická ordinace má s odvětvím kosmetické stomatologie dlouhodobé zkušenosti. Námi používané materiály, zejména keramické fazety a zubní náhrady korunek zubů, nám umožňují nejenom změnit rozložení Vašeho chrupu, ale přímo rekonstruovat tvar Vašich úst na míru. Kombinace našich metod z Vás učiní majitele zářivého úsměvu.

Bělení zubů nemusí být jedinou variantou

Sestavení našeho léčebného plánu zahrnuje diskusi o různých variantách postupů a souvisejících nákladech. K nejčastějším zákrokům patří bělení zubů a výměna plomb, tedy zubních výplní. Složitější kosmetické úpravy pak zahrnují protetické výkony, jako například zubní korunky, fazety nebo můstky.

K dalším nadstandardům naší dentální ordinace patří i konzultace a případná doporučení v oblasti kosmetické ortodoncie. Řeší postavení jednotlivých zubů, které je možné upravit pomocí snímatelných nebo fixních aparátů. Naše kosmetická stomatologie je zde i pro pacienty se zdravým chrupem, kteří jednoduše nejsou spokojeni s jeho vizáží.

Rada na závěr

Nezapomeňte, že i přes estetický vzhled Vašeho chrupu je jeho funkčnost důležitější. Dodržujte proto dentální hygienu poctivě a předejdete tak nepříjemným návštěvám na zubní pohotovosti. Prevence je vždy tou nejlepší cestou, jak docílit nejen perfektního úsměvu, ale zejména zbavit se nepříjemné bolesti zubů.

Cena zákroku a možnosti objednání

Ukázky výkonů

Výměna amalgámové plomby

Stav zubů před výměnou amalgámové plomby za bílou a po ní

Ošetření velmi hlubokého kazu pod starou amalgámovou výplní

Stav po odstranění kazu a hotová výplň

Naše reference

Lee

Jsem naprosto spokojený pacient, kterému nejen zachránili několik zubů, ale naprosto změnili můj přístup k zubařům. Návštěva u zubaře už nemusí bolet ani z ní nemám strach. Anestezie a rentgeny (včetně toho velkého, který snímkuje celou pusu) mají přímo tam. Zubaře si skoro užívám :-)
Hodnoceno na: movetoprague.com

Barbara

Po hodinách ukrutných bolestí jsem přišla do COOL LOOK na akutní ošetření zubu, který mi předtím “ošetřili” na poliklinice. Doktor mě okamžitě přijal, zrentgenoval, vysvětlil mi problém, řekl jak bude léčba probíhat a kolik bude stát. V podstatě mi celý zub musel předělat znovu. Trvalo to několik návštěv, ale kdybych přišla hned, mohla jsem si ušetřit spoustu bolesti a frustrace...
Hodnoceno na: movetoprague.com

Následující stránka: 

   

Kontakty

COOL LOOK s.r.o.


Dobrovského 40, Praha 7


Po - Pá: 8.00 - 20.00

tel.: +420 725 961 588


recepce@cool-look.cz


Zobrazit detaily >