Kosmetická stomatologie

Péče o zuby dnes zdaleka nezahrnuje jen starost o jejich zdraví. Kosmetická stomatologie je specializovaný obor, jenž pomáhá zdokonalovat vzhled zubů a obličeje pomocí nejrůznějších stomatologických výkonů.

Jdeme s dobou

Estetická a kosmetická stomatologie je v současnosti plně rozvinutým oborem. Jeho metody se v posledních letech natolik zdokonalily, že ošetřující lékař může výsledek předvídat. Pro naše pacienty je tak estetický zákrok zcela bezpečný.

Úsměv na míru

Naše stomatologická ordinace má s odvětvím kosmetické stomatologie dlouhodobé zkušenosti. Námi používané materiály, zejména keramické fazety a zubní náhrady korunek zubů, nám umožňují nejenom změnit rozložení Vašeho chrupu, ale přímo rekonstruovat tvar Vašich úst na míru. Kombinace našich metod z Vás učiní majitele zářivého úsměvu.

Bělení zubů nemusí být jedinou variantou

Sestavení našeho léčebného plánu zahrnuje diskusi o různých variantách postupů a souvisejících nákladech. K nejčastějším zákrokům patří bělení zubů a výměna plomb, tedy zubních výplní. Složitější kosmetické úpravy pak zahrnují protetické výkony, jako například zubní korunky, fazety nebo můstky.

K dalším nadstandardům naší dentální ordinace patří i konzultace a případná doporučení v oblasti kosmetické ortodoncie. Řeší postavení jednotlivých zubů, které je možné upravit pomocí snímatelných nebo fixních aparátů. Naše kosmetická stomatologie je zde i pro pacienty se zdravým chrupem, kteří jednoduše nejsou spokojeni s jeho vizáží.

Rada na závěr

Nezapomeňte, že i přes estetický vzhled Vašeho chrupu je jeho funkčnost důležitější. Dodržujte proto dentální hygienu poctivě a předejdete tak nepříjemným návštěvám na zubní pohotovosti. Prevence je vždy tou nejlepší cestou, jak docílit nejen perfektního úsměvu, ale zejména zbavit se nepříjemné bolesti zubů.

Cena zákroku a možnosti objednání

Ukázky výkonů

Výměna amalgámové plomby

Stav zubů před výměnou amalgámové plomby za bílou a po ní

Ošetření velmi hlubokého kazu pod starou amalgámovou výplní

Stav po odstranění kazu a hotová výplň

Naše reference

Aida

V květnu loňského roku jsme se s rodinou přestěhovali do Prahy a já jsem hledala dobrou zubařskou ordinaci, ve které by mluvili Anglicky, měli dentální hygienistku a objednávací doba by nebyla delší než 3 týdny. Přes server pro cizince žijící v Praze jsem se dozvěděla o této ordinaci a byla jsem nadšená!!! Můj manžel, já i naše děti chodíme na pravidelné prohlídky a pokud je potřeba i na plomby. Jsme také moc spokojeni s dentální hygienistkou. Mluví plynule Anglicky, školila se v Americe a je moc příjemná. Tuto ordinaci vřele doporučuji.
Hodnoceno na: movetoprague.com

Ščepánková Nikola

Pana doktora navštevuji víc než rok na Praze 7 a jsem moc spokojená. Pan doktor je ochotný, během ošetření velice citlivý, vše dopodrobna vysvětlí a je vidět, že má o pacienty zájem. Prostředí ve kterém pracuje je moderně vybaveno a ostatní personál je taky příjemný. Doporučuji!
Hodnoceno na: znamylekar.cz

Následující stránka: 

   

Kontakty

COOL LOOK s.r.o.

Dobrovského 40, Praha 7


Po - Pá: 8.00 - 20.00

Pohotovost: mimo ordinační hodiny po telefonické dohodě.

tel.: +420 725 961 588


recepce@cool-look.cz


Zobrazit detaily >